Personal Pictures

Personal Photos #51

31. srpna 2014 v 9:00 | © shaymitchell-daily
Jako první bych se chtěla omluvit, ale dneska už nic nestíhám přidat :( Měla jsem pro vás připravený a přeložený rozhovor, ale za chvíli odjíždím a vrátím se až někdy ráno, takže tu pro vás mám - jak jinak - , než instagram. Taky bych chtěla využít tohohle článku a popřát vám, ať se vám příští týden ve škole dobře vydaří a ti, kteří jdou na novou školu, tak ať udělají dobrý první dojem ! :D Dyštak mě potom do komentářů můžete napsat vaše zítřejší zážitky, jsem si jistá, že v tomhle "rozklepaným" stavu nebudu sama :DD Tak jo, tak jo.. já mizím a vám přeju hodně štěstí ! :))

"Děkuju @tauni901 za dnešní vlasový účes! Teď jsem připravena na víkend! 💋💆🙌 sluneční brýle od: @quayaustralia 😎"
" Někdy prostě potřebujete gaučový den... #staycation 🍷🍕📖"
"Určitě je!😁"
"Kámoši. Děkuju @sarahjuneschwaiger za dnešní návštěvu! 🐾"
"😁!!!"

Personal Photos #50

30. srpna 2014 v 10:20 | © shaymitchell-daily
Pokud znáte značku CARMEX, která vyrábí (podle mě :D) ty nejlepší balzámy na světě, tak už asi víte, že vydali další limitku. Samozřejmě Shay se už někdy v minulosti zmínila o tom, že tahle značka je její oblíbená a tak se samozřejmě nemůžeme divit, že kývla na spolupráci ;) Upřímně mi je dost líto, že se k nám tyhle balzámy nedostanou (přiznejme si to, ani ty originály tady nejsou :DD), takže asi budu muset jet zase do Anglie :DD

"Takže s radostí oznamuju, že spolupracuji s @mycarmex Moisture Plus! Pěkný vzhled navenek, obrovská hydratace uvnitř... to je zabijácká kombinace. 😘💋👍"

Personal Photos #49

27. srpna 2014 v 16:13 | © shaymitchell-daily
Wohoou ! :D Ani nevíte, jak jsem ráda, že mám ty projekty přidané :DD Vím, že je tady v tom teď zase bordel, ale ono se to zlepší, nebojte :DD Mám tu opět fotky z instagramu + jedno skvělé video z neděle, kdy Shay byla s kamarády na kole - fotky jste mohli vidět v minulém updatu ;) Dnes vám tu sem hodím ještě odkaz na PLL ♥ Teď už mizím, papa :)) ♥

"Čekala jsem hrozně dlouho na to, abych vám mohla představit tuhle písničku. Děkuju @emilehaynie pro vytvoření téhle krásné a upřímné muziky. Udělejte sobě laskavou a poslechněte si "A Kiss Goodbye" @ www.we-fall.com 🎶 #onrepeat"
"Pravdivý příběh..."
" Konečně jsem se koukla na BeyMA´s a pořád jsem v šoku. Nevím, jestli jsem někdy brečela při předávání cen, ale rozhodně jsem brečela včera. Opět nám dokázala, že ona je královnou. 🐝🙌 *Bow down*"
"Chystám se umřít v dnešním #PLL #FatalFinale? Zjistěte to 8/7c na ABC Family!!! 🙆🙊🙈🙀"
"Moje zlatíčko #nationaldogday #adoptdontshop 😘🐺👍"

Personal Photos #48

25. srpna 2014 v 13:17 | © shaymitchell-daily
Dneska tu mám ještě aktualizaci instagramu ! Nejspíš toho dneska už víc nestihnu :( Dělám na jednom docela velkém projektu a potřebuju na to hrozně moc času :( Každopádně ! :D Tahle várka fotek je naprosto úžasná ♥♥ Ta první je moje oblíbená ♥ Taková zlaťoučká :33 :))) Víc fotek najdete kliknutím na jednu z nich ;). Sem dneska byla kupovat kamarádovi, který žije v zahraničí, malinkatýho krtečka - má asi 8 centimetrů, takový maličký a hrozně roztomilý :3 ♥ A víte kolik mě stál? Dvě stovky !! :D Sem mu ho měla radši nakreslit :( :DD

"Nic se nevyrovná takovému přivítání jaké jsem dostala dnes já. Děkuju Angel! #adoptdontshop"
"Dnes jsem měla ten nejlepší den! S kámošema jsme jezdili na kolech a tohle jsem si vzala na sebe! #ootd 🚲"
"Nejlepší výhled ze všech! #bikegangcruise"
"Náš velký gang. 🚲"
"Miluju tento vzhled. Děkuju @Matrix a #jcpsalon @JCPenney a samozřejmě za skvělý účes @nickstenson ! 💋"Gallery Update #2

23. srpna 2014 v 9:42 | © shaymitchell-daily
Mám tu takový "mini update" fotek, co se objevily za poslední dobu ;) Moc se omlouvám, že vám to sem dávám takhle ve velkém, ale nikdy jsem netušila, že nebudu stíhat novinky :D :( První z nich je naprosto úžasná a Shay to na ní moc sluší !! ♥ :))

Další fotka je jedna z focení photoshootu pro NYLON :)
No a nebyla by to Shay, kdyby zase instagram nezaplnila novými fotkami ! :D
Dále tu mám jednu naprosto random fotku, která se objevila už dřív, ale dávám jí sem až teď :D :(
No a samozřejmě nesmí chybět další fotka pro NYLON ! :))

ALS Association answered to Shay Mitchell

22. srpna 2014 v 11:09 | © shaymitchell-daily
Jak jistě všichni víte, Ashley Benson nominovala Shay na challenge #IceBucketChallenge. Shay tuhle výzvu sice nepřijala, ale podle odpovědi od samotné ALS nadace, přispěla opravdu hodně velkou částkou peněz ;) Shay je naprosto skvělá a je od ní hrozně milé, že tyhle nadace podporuje :))

"Stejně jako vy, i já mám ráda tuhle #IceBucketChallenge, a to mě přináší k založení ALS... je pro nás důležité si uvědomit, proč jste ty videa točili a proč se snažíte přispět, co můžete ! Tyto povedená a zábavná videa musí být oceněna! Navštivte ALSA.org, a přispějte něco na dobrou věc! ... 🚒💦🙆) Nominuju všechny za vás, ktěří chtějí pomoct a něco darovat pro dobrou věc!!!"

Gallery Update #1

16. srpna 2014 v 10:27 | © shaymitchell-daily
Původně jsem měla v plánu přeložit nějaký další rozhovor, ale na instagramu se objevilo tolik nových fotek, že jsem se rozhodla to odložit :D Začnu asi zapomenutýma fotkama z TCA :)

"Naše #WCW . . . Překrásná @shaym! #PLL #PLLselfie"
" Selfie time @shaym! #PLL"

Tuhle fotku dal na svůj instagram @keeoone a napsal k tomu naprosto skvělý podtitulek :D ♥

"Hodně let nazpět, každý byl gangster. Harding k nám nikdy nepasoval, ale stejně jsme ho milovali."

Další fotka je s fanynkou @andreabparkk v obchodě :) Shay měla na sobě nádherné šaty ♥♥

"Mundvsnddg.. Ona je tak nádherná!!"
Poslední fotky samozřejmě nesmí chybět :) Jsou to nové osobky z instagramu :) Ta první fotka je naprosto nádherná ♥♥ Ty šaty jednou musím mít :( :DD Na celý outfit se můžete podívat zde.

"Balím na farmářský trh tento víkend na @amoreandvita www.amoreandvita.com. Zkoukněte na stránce co berem s sebou a naše outfity! Outfitové detaily jsou na webu!"
"Moje budoucí dítě. Legrační, jak mi deset mých přátel dnes ráno poslalo tuhle fotku. Samozřejmě, pizza a já jdeme ruku v ruce dítěte 🍕"

Personal Photos #47

15. srpna 2014 v 14:47 | © shaymitchell-daily
Další fotky z instagramu :)) Ta třetí je naprosto skvělá :D ♥♥

"Tyhle graffiti jsou práce mého dobrého kamaráda @brenthogarth ,v době, kdy mě minule navštívil v Cali... Nemůžu se dočkat, až se s ním zase uvidím tenhle víkend! 💋🙌
"S láskou..."
"S tímhle člověkem dnes pracuju @ianmharding #PLL"
"Strach je tak velký, jak si ho uděláš. Buďte nebojácní @rmdrk"


Personal Photos #46

13. srpna 2014 v 9:22 | © shaymitchell-daily
Mám tu opět fotky z instagramu :) Ta druhá je z @amoreandvita :))

"S touhle zrána na procházce 👼🐾"
"Odstartoval farmářský týden s tipy a triky, jak nakupovat přímo z trhu! #farmersmarket #amoreandvitaamoreandvita"
"🙌"
"Děkuju @danasbakery za tyhle sladkosti při příležitosti oslavy @amoreandvita !!! Rozhodně si k tomu vezmu láhev šampaňského! 😁🎉"


Personal Photos #45

11. srpna 2014 v 9:37 | © shaymitchell-daily
Asi nejsem jediná, koho překvapilo, že se Shay na předávání cen nakonec ukázala! :D Jsem nadšená ♥ Objeví se určitě ještě hodně fotek, ale já tu mám na začátek tři z instagramu :)

"Tolik zábavy na dnešních #TCA! Děkuju svému úžasnému týmu @sophiabanksc @davenmayeda @patrickta !!! Děkuju všem, kdo volil #PLL ! Hrozně moc si vážíme vaší podpory! 💋 #teenchoiceawards!
"Večer, večer všichni! Dlooooooooouuuhý den/noc/týden/měsíc! To miluju & Miluju i vás lidi!💋😴"
"Nehty pro dnešní focení nemohly být větší zábava! Děkuju@karengnails #flauntmagazine #amesthystjeans @flauntmagazine"

Personal Photos #44

10. srpna 2014 v 11:32 | © shaymitchell-daily
Mám tu další osobky :)) Skvělá zpráva je, že Shay chystá nějaký nový projekt, ale ještě nevíme jaký! :D Každopádně ta poslední fotka je z Amore & Vita a pokud chcete, můžete si celý článek přečíst tady :))

"Spousta zábavy se slečnou Swan!! Miluju svoje bazénové hračky! Koukněte se na ně na blogu www.amoreandvita.com @amoreandvita #amoreandvita"
"🌸 ... Ať už je to s přáteli nebo rodinou, se kterými se cítítě podporováni a milováni, zůstaňte s nimi. Už mi moje mamka chybí..."
"Dnešní #OOTD #OOTS (Outfit of the Shay) ze zákulisí projektu, na kterém právě pracujeme!! #liketkit www.liketk.it/dipCliketkit 💋"
"Den focení pro velmi speciální projekt! Nemůžu se dočkat, až se s vámi o něj podělím! @davenmayeda @patrickta @michaelablaney @eliastahan 💋"
" Bazénový víkend se blíží ke konci a co by to bylo za bazénovou párty bez vodních hraček?!!"

Personal Photos #43

7. srpna 2014 v 11:26 | © shaymitchell-daily
Jelikož už zase nejsou žádné novinky, tak tu mám update instagramu :) Ta poslední fotka je naprosto skvělá ♥

"Přeju této krásné lady @ misschloeflower nejšťastnější narozeniny! Jsem moc ráda, že jsem s ní mohla strávit dnes den na place! # bringyourfriendstoworkday! 😜 🎂 "
"..."
" Starý dobrý Hollywood..."
"Děkuju všem, že podporujete @amoreandvita ! Miluju procházení vašich tweetů k "Palm Week" a nemůžu se dočkat až uvidíte, co pro vás chystám dál 😘"
"Moje vlady v @nylonespanol.. Whoop whoop, je středa! # Humpday"

Personal Photos #42

5. srpna 2014 v 10:25 | © shaymitchell-daily
Shay je na instagramu opravdu hodně aktivní, takže tu mám další fotky :) Poslední dvě jsou z koncertu Byonce, na kterém Shay byla :) Ten outfit je jako vždy naprosto perfektní ♥

"Koukám na "Under the Tuscan Sun" už asi po miliontý #futurehome #movienightwithGram 🍷🍷"
"Jdu si na večeři s mým novým blogem, na kterém si teď můžete koupit všechny moje outfity #liketkit 💋🌴"
"Naše stránka je oficiálně otevřena"
"Skloňte se dolů, bitches. Královna 🐝"
"Nemůžu dýchat #OTR"

Personal Photos #40

3. srpna 2014 v 17:38 | © shaymitchell-daily
Mám tady další fotky z instagramu. Ten outfit na druhé fotce je naprosto perfektní ♥ Shay se chystá otevřít svůj fashion blog a já se nehorázně moc těším:)

"Uhodnete kdo další je dnes ve městě?! Angel má společnost 😉🐾"
"Spuštění webu je téměř tady - @ michaelablaney a já se nemůžu dočkat! Zde je menší ukázka toho, na co se můžete těšit!🌴

Personal Photos #39

3. srpna 2014 v 5:36 | © shaymitchell-daily
Mám tady rychlou aktualizaci instagramu :) Sešlo se toho víc, tak jsem se to rozhodla dát do jednoho článku ;)

Personal Photos #38

29. července 2014 v 11:11 | © shaymitchell-daily
Nové fotky z instagramu :) Dneska se taky dozvíme výherce Victoria Secret´s :))

Personal Photos #37

28. července 2014 v 16:10 | © shaymitchell-daily
Shay si adoptovala pejska ! ♥♥♥

"Vítám nový přírůstek, "Angel" 🐶 ... Nemohu být více nadšená a šťastná, že mám novou nejlepší kamarádku, ale také jsem zachránila život. Adoptování je vždy lepší volba! Existuje příliš mnoho psů, kteří potřebují dobrý domov. Podívejte se na místní útulky a možná se zamilujete tak jak já!"

Personal Photos #36

27. července 2014 v 14:01 | © shaymitchell-daily
Objevilo se neskutečně velké množství fotek z instagramu. Je skvělé, že si prázdniny Shay užívá :)) V celém článku jsou potom dvě videa, která jsou naprosto úžasná:D To video z Keni je zlaté ♥ :))

"Letní oběd s těmito dvěma...@joanierutledge & @keeoone 👍"

"Nová tapeta v mé ložnici! Děkuju @graymalin !!! Miluju ji! 💗 #WallArt"

"👆"

" Tohle #TGIF přinese o víkendu! 💃🙌👏"

Personal Photos #35

25. července 2014 v 8:02 | © shaymitchell-daily
Nejnovější aktualizace :) Shay se chystá na další dovolenou, už se moc těším na fotky :) Taky na instagramu překonala hranici 4 milionů sledovatelů, což je podle mě úžasné ♥

" Dneska opravdu zábavné focení ! Děkuju @patrickta a @davenmayeda za zkrášlení a @frankieworldwide za to, že byl tak úžasný člověk a fotograf jako obvykle! 😘💋📷"

"Uvidíme se brzy "

" 4 Miliony na Instagramu?!?! Hrozně moc vám lidi děkuju za všechnu lásku a podporu! xo..."


Personal Photos #34

24. července 2014 v 7:24 | © shaymitchell-daily
Mám tu nejnovější aktualizace Twitteru ;) Připadá mi docela zbytečné sem dávat úplně všechny fotky z instagramu, které tady najsou, tak jsem se rozhodla jen pro ty nejnovější ;) Shay je právě teď v New Yorku a podle fotek to vypadá, že si to tam vážně užívá ! :) Shay se taky stala tváří #ACUVUE1DAY a na tohle téma chystám článek, tak se myslím máte na co těšit :) V projektu je zapojená taky Demi Lovato ;) Jedná se o soutěž, kde výherce vyhraje něco jako "uskutečnění jeho snu" Dole potom najdete už první fotky :)

" Miluju své falešné ostříhání. Haha, ještě jednou děkuju @brycescarlett a @hungvanngo - uvidíme se brzy !!!"


" Krátký ale sladký. Miluju tohle město. #NYC"


" Cítím se vážně dobře, když pomáhám ostatním lidem dosáhnout jejich snům. Tady jsem s #ACUVUE1DAY Soutěž..."


" Udělejte to. "


" Ano, my můžeme"

Personal Photos #33

26. srpna 2013 v 19:28 | Em.

adpUrXkx acq09VQN adxuJ1Is

Personal Photos #32

26. srpna 2013 v 19:24 | Em.

abtUxZeM ackTlIzY

Personal Photos #31

24. srpna 2013 v 18:29 | Em.
Před pár minutami Shay na Twitter dala odkaz na novou fotku z instagramu. Je roztomilá! :33

abuYG1Wd
ENG: "How I woke up this morning... and yes, I sleep with a stuffed animal."
CZ: "Jak jsem se dnes ráno probudila... a ano, spím s plyšákem."

Personal Photos #30

23. srpna 2013 v 21:32 | Em.

Málem bych zapomněla přidat novou fotku, kterou zveřejnila Ashley Benson. Je hezká jen je škoda, že má špatnou kvalitu. :/ Jinak, probíhá stále kontrola affs (odkaz nahoře v menu)!

admKLMRl

Personal Photos #28

22. srpna 2013 v 15:55 | Em.
Dneska ráno přidala Shay ještš jednu fotku na instagram.

abzyZqcU
ENG: This is what they do to us on set. It's a love / hate kind of relationship ... #thankscrafty #turnandwalkaway #butitsmyfave 🐰🔙off!
CZ: To je to, co nás dělá na place. je to láska / nenávist, druh vztahu ... #thankscrafty #turnandwalkaway #butitsmyfave 🐰🔙off!
 
 

Reklama