News PLL

Janel Parrish About Pretty Little Liars (Season 5)

28. srpna 2014 v 13:33 | © shaymitchell-daily
Vím, že tohle nemá se Shay nic moc společného.. ale rozhodla jsem se pro vás vybrat pár otázek z Twitteru na které Janel (Mona) odpověděla. Za sebe musím říct, že jsem si za poslední dobu Monu hrozně moc oblíbila a o to víc teď nesnáším Alison -_- Netušila jsem, že umře právě ona, protože nám producentky slibovaly smrt postavy, která nám nebude vadit. Novinka - mě teda smrt Mony vadí hodně !! :DD

Samozřejmě nejsem jediná, kdo tuhle smrt nesl těžce :( Lidi z celého světa se teď připojují na twitteru a pod #RipMona sdílejí k Janel vše na co se jí chtějí zeptat. Můžete to zkusit :))

Co se týče celého tohohle "Letního finále", tak jsem čekala, že bude o trošku víc dramatický :( Já vím, že ta smrt byla až až, ale přeci jen... :D Čekala jsem od toho asi víc :( No jo, tak teď už k nějakým vybraným otázkám :)

NEKOPÍROVAT !!

Scéna v kufru vyděsila hodně fanoušků. Jak se vlastně celá točila?
Janel: Bylo to strašidelný! Většinu záběrů jsem pořád mrkala. Bylo opravdu obtížné udržet oči otevřené. Celou tu dobu jsem slyšela "Nemrkej, Nemrkej! "

Jak jste reagovala na to, když jste se dozvěděla, že v seriálu umřete?
Janel: Marlene mi volala pár dní před čtením skript. Byla jsem nervózní, protože vždycky když vám volá Marlene, tak jste něco udělali. Myslela jsem si "Ach, můj bože. Jsem v průšvihu?" A ona odpověděla: "Ne, jen ti chci říct, že v další epizodě zemřeš, ale svou práci neztratíš. Budeš se podílet na flaschbecích (něco jako "pohled do minulosti")

Jaká byla vaše reakce?
Janel: Původně se mi zastavilo srdce, ale když mi řekli, že mám práci jistou, tak jsem byla klidná.

Budeme vás i nadále vídat v seriálu?
Janel: Ano, pořád tam budu. Ale jiným způsobem.

Uvidíme se ve Vánoční epizodě?
Janel: Určitě! Bude to ta nejzábavnější ze všech. Mona bude Duchem Vánoc - minulost, přítomnost a budoucnost. Bude se zabívat Allison a bude mít na sobě nádherný oblek a skvělý make up. I ve Vánoční epizodě se dozvíme pár odpovědí na hodně důležité otázky.

Přenese se smrt Mony v budoucnu někdy na lhářky?
Janel: Největší tajemství budou zpřístupněny ve druhé části sezóny. Největší vliv to bude mít na Hannah, protože Mona byla něco jako její kamarádka. Byla to její přítelkyní už hodně dávno a byli k sobě "připojení" jak v dobrém, tak ve zlém.

Uvidíme reakci Mikea, až se dozví, že je jeho přítelkyně mrtvá?
Janel: Ano, samozřejmě. Bude to velmi smutné, protože tvář Codyho je hrozně sladká. Myslím, že vztah Mona-Mike byl opravdu skutečný.

Bojovala Mona ještě předtím, než byla zabita?
Janel: Myslím, že to byla nelítostná bitva. Viděli jste všude krvavé skvrny. Bylo tam také rozbité sklo. Mona bojovala až do poslední minuti, předtím, než jí zabilo -A. Mona se nevzdává tak snadno.

Poslední zpráva, kterou by jste chtěla zdělit fanouškům?
Janel: Vím, že mnozí z vás Monu milovali, ale netruchlete pro mě. Můžete být smutní pro Monu - já to chápu, ale ne pro mě, protože já nikam nejdu. Miluju být součástí show a budu i nadále, ale pouze v záběrech z minulosti, což mi vyhovuje. Monu tedy rozhodně neztratíte.

Pretty Little Liars" Halloween special on 21st October

28. srpna 2014 v 13:07 | © shaymitchell-daily
Vůbec si nejsem jistá, jestli jsem tuhle novinku už někam dávala nebo ne. Každopádně ! :D Holky z Pretty Little Liars budou dělat něco jako "Halloweenský speciál" kdy budou odpovídat na otázky od fanoušků :) Premiéra bude 21. října. Já se osobně už nemůžu dočkat ♥

PLL » 5x12 Taking This One to the Grave - Ratings

28. srpna 2014 v 9:54 | © shaymitchell-daily
Ani nevíte jakou mám radost ♥♥ Úterní díl sledovalo 2,29 milionů diváků, což je od minulé epizody (1,80) velký nárust !! Na druhou stranu je blbý, že teď bude mít PLL hrozně dlouhou pauzu a nebudou žádný novinky ! :D :( No, jak se líbila tahle epizoda vám ? :))

PLL » 5x12 Taking This One to the Grave - Music

28. srpna 2014 v 9:51 | © shaymitchell-daily

All Our Days (Peter Bradley & Jillian Edwards)
Ne Me Quitte Pas (Nina Simone)
We Gotta Get Out Of This Place (Denmark & Winter)
The End of Romance (Daniel Ahearn)
What Love Looks Like (Rebecca Roubion)
Nothing More (The Alternate Routes ft. Lily Costner)
Sleigh Ride (The Ronettes)

PLL » 5x11 No One Here Loves or Understands Me - Music

22. srpna 2014 v 10:45 | © shaymitchell-daily

Right Here (Betty Who)
Restless (Unkle ft. Josh Homme)
Meant (Elizaveta)
Silence Worth Breaking (Brooke Annibale)
This One's Gonna Hurt (Jules Larson & AG)

PLL » 5x11 No One Here Loves or Understands Me - Ratings

21. srpna 2014 v 11:18 | © shaymitchell-daily
Úterní epizodu sledovalo 1,80 milionů lidí, což je od minulé epizody opět značný pokles :( Doufám, že se sledovanost letní finální epizody opět dostane nad dva miliony !! :( Připomínám taky KONTROLU AFFILIATES !! - Odkaz v menu :)

PLL » 5x10 A Dark Ali - Ratings

14. srpna 2014 v 17:34 | © shaymitchell-daily
Mám tu sledovanost z úterní epizody "A Dark Ali" :)) Tenhle díl sledovalo 2,05 milionů diváků, což je naprosto stejné číslo jak u minulé epizody :))

PLL » 5x10 A Dark Ali - Music

14. srpna 2014 v 10:30 | © shaymitchell-daily

Silhouettes (Colony House)
Gravity (Janel Parrish)
Ipswich (Georgi Kay)

PLL » 5x09 March Of Crimes - Ratings

8. srpna 2014 v 11:23 | © shaymitchell-daily
Jsem tu opět se sledovaností :) Epizodu 5x09 sledovalo 2,05 milionu diváků, což je od poslední epizody, kterou sledovalo 1,80 milionů nárust ! Jsem hrozně moc ráda, že se sledovanost zase zvedla ♥ :))

PLL » Spoilers about 5th Season - #4

7. srpna 2014 v 12:18 | © shaymitchell-daily

Přeložila jsem pro vás další spoilerový článek pro pátou sérii :) Originální článek je zde a já prosím opět kopírovat POUZE SE ZDROJEM, děkuju :))

Melissa odhalí svá tajemství (5x11)
Melissinin pokoj bude uzavřen policií (5x11)
Lhářky pomůžou Moně (5x12)
Sydney dá opět dohromady Emily a Paige (5x//)

● Nepotvrzené spoilery

Pár Spoby se rozejde někdy v sezóně 5B
Lucas nabídne Hannah, aby se spojily, ale ona to odmítne.
Mona bude mít nového kamaráda.
Aria se připojí k A-týmu.
Toby ví věci, které ho mohou přinést zpět do hry.
Alison se pokusí zabít Melissu v sezóně 5B
Jessica DiLaurentis zaplatila Sissy, aby zabila Wildena.
Peter Hastings ví, kdo zabil Tobyho matku.
Cece zná všechny odpovědi.
Cece se vrátí ve vánoční epizodě (5x12)
Noel pomáhá Ali, ale i -A.
Ten, kdo Hanně dal papírek do pusy u zubaře byla Sissy (Cece).

PLL » 5x09 March Of Crimes - Music

6. srpna 2014 v 13:58 | © shaymitchell-daily

Beautiful Disaster (The Rix feat. Jessi Collins)
Bird in a Cage (Spelles)

PLL » Spoilers about 5th Season - #3

3. srpna 2014 v 6:38 | © shaymitchell-daily
Přeložila jsem pro vás opět nějaký článek, protože mě to začalo docela bavit a hlavně si myslím, že zrovna tyhle spoilery jsou dost zajímavé :) Zdroj originálního článku je zde a jelikož i překládání mě nějaký čas stojí, tak poprosím KOPÍROVAT POUZE SE ZROJEM, děkuji :)

Pokud jste vášniví diváci PLL jako my, tak pravděpodobně budete sedět přišpendlení za stoly a očekávat co se stane dál. Máme tu Melissu Hastings, která konečně přizná barvu ohledně Alisoniného zmizení a vraždy Bethany Young! Producenti nás jistě trápit dlouho nebudou, protože jak přislíbila stanice ABC Family, tak se to dozvíme už v epizodě 5x11.
Nejtemnější tajemství Melissy budou odhaleny a Caleb konečně řekne Hanně vše, co ho potkalo v Ravenswoodu. Ach - taky se nemůžete dočkat jako my?

Officiální spoiler - Melissa konečně řekne Spencer, co ví, pokud jde o noc, kdy Ali zmizela. Co to se Spencer udělá? Víme podstatnou část příběhu, ale očividně nám toho ještě hodně tají. Mezitím se Emily vydává pro odpovědi na vlastní pěst.

Kdo si myslíte, že zabil Bethany? Je to opravdu Melissa ?

PLL » 5x08 Scream For Me - Ratings

1. srpna 2014 v 11:18 | © shaymitchell-daily
Úterní epizodu sledovalo zatím nejmíň v této sérii a to 1,80 milionů lidí. Je mi líto, že číslo je o tolik menší, ale tak snad se to časem zase zvýší :)

PLL » 5x08 Scream For Me - Music

31. července 2014 v 12:01 | © shaymitchell-daily

Dust and Bones (Night Terrors)
Peaches (In The Valley Below)
Alright (The TVC)
What Child Is This? (The Silver Lake Chorus)

PLL » Names of two episodes 5x14 and 5x15

26. července 2014 v 19:54 | © shaymitchell-daily
Druhá část sezóny 5, a to 5B sezóna začíná v lednu 2015, ale již známe jména prvních dvou epizod. Epizoda 5x14 nese název Through a Glass, Darkly (přes tmavé sklo), a epizoda po něm - 5x15 se bude jmenovat Fresh Meat (čerstvé maso). Co si o tom myslíte? Nemůžu se dočkat, až uvidím, co na nás scenárista a producenti chystají! {zdroj}

PLL » 5x07 The Silence of E. Lamb - Music

25. července 2014 v 7:43 | © shaymitchell-daily
Versailles (Amy Stroup)
Pull Me Down (Mikky Ekko)
Everything Is Debatable (Hellogoodbye)
No Time to Speak (Bear Driver)

PLL » 5x07 The Silence of E. Lamb - Ratings

24. července 2014 v 18:37 | © shaymitchell-daily
Úterní epizodu s názvem The Silence of E.Lamb sledovalo v Americe 2.06 milionů diváků, což je zatím nejméně v téhle sérii. Samozřejmě tyhle čísla nemůžeme brát zas tak vážně, protože většina fanoušků se na přímý přenos nedívá :)

Odhalení "A" - Je Ezra opravdu v "A" týmu?

29. srpna 2013 v 20:15 | Em.

Fanoušci Pretty Little Liars jsou stále šokováni odhalením, které přineslo úterní "Summer Finale". Vše ukazuje nato, že Ezra (Ian Harding) byl "A", nebo přinejmenším byl v týmu "A" po celou dobu ...

Oblíbený 25letý herec mluvil s TVGuide o letním finále a hovořil o "Odhalení", "Arii a Ezrovi" a také o Halloweenském speciálu.

Odhalení "A": "Byl jsem velmi nadšený, protože vím, kolik fanoušků chce aby byly Aria a Ezra spolu a šťastný. No tyto konce jsou pro televizi vážně nudné. A tak jsem velmi nadšený kam to až zašlo, protože já opravdu věřím scenáristům a miluji je. Stále dělají všechno perfektně, nic neodfláknou. Věřím, že příběh posunou dál, a nebudou tuto scénu omlouvat tím, že "Je to blázen" nebo "Je naprosto šílený", protože toto by byl vážených špatný nápad. "

Aria a Ezra: "Mezi nimi je samozřejmě stále láska. Stále tam něco je, ale situace je nyní napjatá. Byli od sebe a Ezra se musel vyrovnávat s několika věcmi, opravdu ho ničilo to, že dítě o kterém si to myslel, opravdu není jeho syn, a tak si vážně nemyslím, aby to bylo tak, že všechno teď hodíme za hlavu a všechno bude jako dřív. "

Halloweenský Speciál: "Nemohu vám s určitostí říci, že jsem tam .. No budu se nacházet velmi blízko Ravenswood. Do jaké míry, prozradit nemohu a ani to nechci říct, protože jsem s halloweenskou epizodou vážně spokojen. Bude to podobat thriler a některé scény budou vážně děsivé. Některé části epizody jsou jako z hororu .. Existují dvě konkrétní scény, které jsou čertovský šílené ... A vlastně celý Ravenswood je opravdu šílený ... "
Prosím, kopírujte jen se zdrojem!

Halloween Special 4x13 - Let the Maid Go

26. srpna 2013 v 16:34 | Em.

Přináším Vám exkluzivní informace o Halloweenském speciálu s názvem 4x13 - Let the Maid Go... Tato epizoda se bude vysílat 22. října ve 20:00 hod. A Ravenswood se bude vysílat ve 21:00 hod., čili si užijeme 2 hodiny nepřetržité zábavy a napětí s Pretty Little Liars a Ravenswood.

Je Cece pouze návnadou RedCoat?

24. srpna 2013 v 14:39 | Em.

Je Cece pouze návnadou RedCoat?

Něco nám tu nevoní s důsledkem minulé epizody, že Cece je Červenokabátnice. Po všech těch epizodách, kdy jsme spekulovali, zda by mohla stopa Červenokabátnice vážně dovést Lhářky k Cece? Myslíme, že ne! Ve skutečnosti si myslíme, že se Cece vědomě chová jako návnada Červenokabátnice - a tady je proč!

Není to ani důležitá epizoda!

Epizoda 11, ale všichni vědí, že velké věci se stanou vždy v letním finále, sériovém finále nebo v Halloweenské epizodě. To je prostě tak, jak to je. Takže, když CeCe byla "odhalena" jako Červenokabátnice na konci minulé epizody, my jsme tomu vážně nevěřili. Navíc, bylo řečeno, že Červenokabátnice by měla být odhalena v Halloweenské epizodě, nebo v letním finále.

Bylo to velmi jednoduché

Nejen, že ukázali toto odhalení na konci epizody v nejméně dramatickém momentě, ale Lhářky podezírají Cece celou sérii. Toto se může zdát jako argument ve prospěch Cece jako Červenokabátnice, ale víme, jak moc tvůrci PLL milují své zvraty. Vždyť to není to odhalení pokud nekřičíme, a Cece jak Červenokabátnice nás nechala chladnými.

CeCein telefoní parťák

Předtím, než došlo k odposlechové akci u dveří Ezrovi bytu, Cece někomu nechávala zprávu na telefonu. Ta konverzace nám toho hodně neprozradila, ale znělo to, jako kdyby Cece čekala na instrukce, co má dělat dál (pochopitelně, svým naštvaným Cece způsobem). Kdyby Cece byla Červenokabátnice, nečekala by, až jí řeknou, co má dělat. Ona by byla tou, což dává rozkazy.

Nikdy jsme ji neviděli v tom kabátě

Ve scéně, kdy nechává zprávu to vypadá, že Cece volá z doupěte Červenokabátnice. Jsou tam všude fotky Ali a je tam červený kabát přehozený přes křeslo. My si ale myslíme, že jsme si měli jen myslet, že ten kabát patří Cece, ale ve skutečnosti mohl velmi snadno patřit opravdová Červenokabátnici. Po zanechání zpráva Cece podívá na kabát, jako kdyby jí ten komu volala připomněl tento kus oblečení. Později, když vidíme Cece špehovat u Ezrovi dveří, má na sobě klasickou "A" team černou mikinu. Nám to přijde, že ona je spíše posluhovači než vůdce.

Je to perfektní plán!

Když o tom trochu přemýšlíte, mít Cece jako návnadu je důmyslné. Když Lhářky upírají veškerou pozornost Cece, Červenokabátnice má větší svobodu dělat co chce, aniž by se Lhářky přiblížili její pravé identitě. Dobře zahrané, červená! Dobře zahrané.
 
 

Reklama