Září 2014

It's not about the destination, it's about the journey.

4. září 2014 v 16:30 | © shaymitchell-daily
Už ke konci prázdnin jsem věděla, že tohle bude muset přijít. Nejsem z toho nějak moc nadšená, ale prostě je to tak. Nestíhám. Nestíhám totálně nic. Řekla jsem si, že tenhle rok pro mě bude škola přednější a blog bude něco jako "zábava". Bohužel ať chci nebo ne, vybrala jsem si školu, kde nás upřímně vůbec nešetří a tím pádem musí jít zábava stranou. Tenhle týden škola teprve začala a my se už v úterý učili a ve středu už mi v diáři přibylo asi dvanáct datumů na zkoušení a písemky z minulého roku. Sranda no... A i kdybych se snažila sebevíc, tak na blog si čas nenajdu. Domů se vracím každý den až kolem pátý-šestý a zbytek večera stejně strávím nad matikou, chemií nebo němčinou. A opravdu se mi v jedenáct večer nechce ještě přidávat na blog.
Rozhodně nekončím. Ne, ne a ne :D Dávám pozastavení, akorát nevím, na jak dlouho. Jsem si jistá, že se vrátím, ale nejdřív zase musím zapadnout do toho strašnýho sereotypu :DD Minulý roky jsem stavěla blog na vyšší pozici než školu. Bohužel moje známky toho byly dokladem :D A jelikož už docela přemýšlím nad tím, co bych jednou tak chtěla dělat, tak si uvědomuju, že ta škola je pro mě teď prostě nejpřednější (a to nemluvím o těch kroužcích:D) Hádám, že dva měsíce mě tu rozhodně neuvidíte. Září mám naprosto nabitý a víkendy přeplněný různýma oslavama. Říjen to samý.
Hádám, že jsem se konečně dostala do tý situace, kdy jsem si uvědomila, že blog prostě není život. Není to reálný.
Dáváte do toho spoustu hodin práce, ale nikdo vám za to žádnou trojef nedá. A já chci, abych to, co dělala, nebylo zbytečné.
Tenhle blog miluju. Shay je žena s velkým Ž, kterou obdivuju nejen kvůli jejímu herectví, ale hlavně pro to, jaká doopravdy je. Je to snad jediná celebrita, která svou slávu využívá pro dobrou věc a její projekty sou naprosto úžasné. Ale i to je důvod dát pozastavení. Shay jako člověka zbožňuju, PLL je pořád taková moje srdcovka. Ale když něco milujete, není důvod mít o tom blog, na kterém vaše práce stejně nebude oceněna jako ta, kterou děláte ve škole, ve svém reálném životě. Nikomu neberu, že je blog jeho životem. Asi je, ale pro mě tedy rozhodně není.
Tady bych asi tohle hrozivě dlouhé vyprávění ukončila :D Blog mi chybí už teď a je pro mě docela dost obtížný vám tohle teď tady psát. Moc jsem si to tu tady oblíbila, všechny moje skvělá affska )) Ale o to víc doufám, že mě pochopíte :)) Dejte mě pár měsíců a já se vám potom v plné síle zase vrátím :DD Jinak, pořád mě můžete otravovat na asku :D Odpovídat budu pořád ;))

ASK.FM


Photo of the Month » August 2014

1. září 2014 v 11:38 | © shaymitchell-daily |  POTM
Opět tu mám anketu pro nejlepší instagramovou fotku za minulý měsíc ))

Statistics » 25.8. 2014 - 31.8. 2014

1. září 2014 v 11:29 | © shaymitchell-daily |  Statistic
Pondělí: 66
Úterý: 62
Středa: 71
Čtvrtek: 79
Pátek: 64
Sobota: 50
Neděle: 57

Celkem: 449

Hrozně moc děkuju!! ♥♥ :)