Srpen 2014

Personal Photos #51

31. srpna 2014 v 9:00 | © shaymitchell-daily |  Personal Pictures
Jako první bych se chtěla omluvit, ale dneska už nic nestíhám přidat :( Měla jsem pro vás připravený a přeložený rozhovor, ale za chvíli odjíždím a vrátím se až někdy ráno, takže tu pro vás mám - jak jinak - , než instagram. Taky bych chtěla využít tohohle článku a popřát vám, ať se vám příští týden ve škole dobře vydaří a ti, kteří jdou na novou školu, tak ať udělají dobrý první dojem ! :D Dyštak mě potom do komentářů můžete napsat vaše zítřejší zážitky, jsem si jistá, že v tomhle "rozklepaným" stavu nebudu sama :DD Tak jo, tak jo.. já mizím a vám přeju hodně štěstí ! :))

"Děkuju @tauni901 za dnešní vlasový účes! Teď jsem připravena na víkend! 💋💆🙌 sluneční brýle od: @quayaustralia 😎"
" Někdy prostě potřebujete gaučový den... #staycation 🍷🍕📖"
"Určitě je!😁"
"Kámoši. Děkuju @sarahjuneschwaiger za dnešní návštěvu! 🐾"
"😁!!!"

Personal Photos #50

30. srpna 2014 v 10:20 | © shaymitchell-daily |  Personal Pictures
Pokud znáte značku CARMEX, která vyrábí (podle mě :D) ty nejlepší balzámy na světě, tak už asi víte, že vydali další limitku. Samozřejmě Shay se už někdy v minulosti zmínila o tom, že tahle značka je její oblíbená a tak se samozřejmě nemůžeme divit, že kývla na spolupráci ;) Upřímně mi je dost líto, že se k nám tyhle balzámy nedostanou (přiznejme si to, ani ty originály tady nejsou :DD), takže asi budu muset jet zase do Anglie :DD

"Takže s radostí oznamuju, že spolupracuji s @mycarmex Moisture Plus! Pěkný vzhled navenek, obrovská hydratace uvnitř... to je zabijácká kombinace. 😘💋👍"

Project #ACUVUE1DAY » Is Back On

30. srpna 2014 v 10:12 | © shaymitchell-daily |  Acuvue1-Day
Pamatujete si na projekt Acuvue1Day, kdy Shay pomáhala Taylor ke splnění jejího snu? Nemůžu tomu uvěřit, ale Acuvue se rozhodlo uspořádat další kolo !! Samozřejmě je to jen pro Ameriku, ale v minulých videí byla Shay tak skvělá ! ♥♥ A já se nemůžu dočkat, až se zase celý díl objeví ♥♥ :)) Článek o Acuvue1Day zde.


Janel Parrish About Pretty Little Liars (Season 5)

28. srpna 2014 v 13:33 | © shaymitchell-daily |  News PLL
Vím, že tohle nemá se Shay nic moc společného.. ale rozhodla jsem se pro vás vybrat pár otázek z Twitteru na které Janel (Mona) odpověděla. Za sebe musím říct, že jsem si za poslední dobu Monu hrozně moc oblíbila a o to víc teď nesnáším Alison -_- Netušila jsem, že umře právě ona, protože nám producentky slibovaly smrt postavy, která nám nebude vadit. Novinka - mě teda smrt Mony vadí hodně !! :DD

Samozřejmě nejsem jediná, kdo tuhle smrt nesl těžce :( Lidi z celého světa se teď připojují na twitteru a pod #RipMona sdílejí k Janel vše na co se jí chtějí zeptat. Můžete to zkusit :))

Co se týče celého tohohle "Letního finále", tak jsem čekala, že bude o trošku víc dramatický :( Já vím, že ta smrt byla až až, ale přeci jen... :D Čekala jsem od toho asi víc :( No jo, tak teď už k nějakým vybraným otázkám :)

NEKOPÍROVAT !!

Scéna v kufru vyděsila hodně fanoušků. Jak se vlastně celá točila?
Janel: Bylo to strašidelný! Většinu záběrů jsem pořád mrkala. Bylo opravdu obtížné udržet oči otevřené. Celou tu dobu jsem slyšela "Nemrkej, Nemrkej! "

Jak jste reagovala na to, když jste se dozvěděla, že v seriálu umřete?
Janel: Marlene mi volala pár dní před čtením skript. Byla jsem nervózní, protože vždycky když vám volá Marlene, tak jste něco udělali. Myslela jsem si "Ach, můj bože. Jsem v průšvihu?" A ona odpověděla: "Ne, jen ti chci říct, že v další epizodě zemřeš, ale svou práci neztratíš. Budeš se podílet na flaschbecích (něco jako "pohled do minulosti")

Jaká byla vaše reakce?
Janel: Původně se mi zastavilo srdce, ale když mi řekli, že mám práci jistou, tak jsem byla klidná.

Budeme vás i nadále vídat v seriálu?
Janel: Ano, pořád tam budu. Ale jiným způsobem.

Uvidíme se ve Vánoční epizodě?
Janel: Určitě! Bude to ta nejzábavnější ze všech. Mona bude Duchem Vánoc - minulost, přítomnost a budoucnost. Bude se zabívat Allison a bude mít na sobě nádherný oblek a skvělý make up. I ve Vánoční epizodě se dozvíme pár odpovědí na hodně důležité otázky.

Přenese se smrt Mony v budoucnu někdy na lhářky?
Janel: Největší tajemství budou zpřístupněny ve druhé části sezóny. Největší vliv to bude mít na Hannah, protože Mona byla něco jako její kamarádka. Byla to její přítelkyní už hodně dávno a byli k sobě "připojení" jak v dobrém, tak ve zlém.

Uvidíme reakci Mikea, až se dozví, že je jeho přítelkyně mrtvá?
Janel: Ano, samozřejmě. Bude to velmi smutné, protože tvář Codyho je hrozně sladká. Myslím, že vztah Mona-Mike byl opravdu skutečný.

Bojovala Mona ještě předtím, než byla zabita?
Janel: Myslím, že to byla nelítostná bitva. Viděli jste všude krvavé skvrny. Bylo tam také rozbité sklo. Mona bojovala až do poslední minuti, předtím, než jí zabilo -A. Mona se nevzdává tak snadno.

Poslední zpráva, kterou by jste chtěla zdělit fanouškům?
Janel: Vím, že mnozí z vás Monu milovali, ale netruchlete pro mě. Můžete být smutní pro Monu - já to chápu, ale ne pro mě, protože já nikam nejdu. Miluju být součástí show a budu i nadále, ale pouze v záběrech z minulosti, což mi vyhovuje. Monu tedy rozhodně neztratíte.

Pretty Little Liars" Halloween special on 21st October

28. srpna 2014 v 13:07 | © shaymitchell-daily |  News PLL
Vůbec si nejsem jistá, jestli jsem tuhle novinku už někam dávala nebo ne. Každopádně ! :D Holky z Pretty Little Liars budou dělat něco jako "Halloweenský speciál" kdy budou odpovídat na otázky od fanoušků :) Premiéra bude 21. října. Já se osobně už nemůžu dočkat ♥


PLL » 5x12 Taking This One to the Grave - Ratings

28. srpna 2014 v 9:54 | © shaymitchell-daily |  News PLL
Ani nevíte jakou mám radost ♥♥ Úterní díl sledovalo 2,29 milionů diváků, což je od minulé epizody (1,80) velký nárust !! Na druhou stranu je blbý, že teď bude mít PLL hrozně dlouhou pauzu a nebudou žádný novinky ! :D :( No, jak se líbila tahle epizoda vám ? :))

PLL » 5x12 Taking This One to the Grave - Music

28. srpna 2014 v 9:51 | © shaymitchell-daily |  News PLL

All Our Days (Peter Bradley & Jillian Edwards)
Ne Me Quitte Pas (Nina Simone)
We Gotta Get Out Of This Place (Denmark & Winter)
The End of Romance (Daniel Ahearn)
What Love Looks Like (Rebecca Roubion)
Nothing More (The Alternate Routes ft. Lily Costner)
Sleigh Ride (The Ronettes)

PLL » 5x12 Taking This One to the Grave - Download&Online

27. srpna 2014 v 19:42 | © shaymitchell-daily |  5Th Season - Download
---------------------------------------


Personal Photos #49

27. srpna 2014 v 16:13 | © shaymitchell-daily |  Personal Pictures
Wohoou ! :D Ani nevíte, jak jsem ráda, že mám ty projekty přidané :DD Vím, že je tady v tom teď zase bordel, ale ono se to zlepší, nebojte :DD Mám tu opět fotky z instagramu + jedno skvělé video z neděle, kdy Shay byla s kamarády na kole - fotky jste mohli vidět v minulém updatu ;) Dnes vám tu sem hodím ještě odkaz na PLL ♥ Teď už mizím, papa :)) ♥

"Čekala jsem hrozně dlouho na to, abych vám mohla představit tuhle písničku. Děkuju @emilehaynie pro vytvoření téhle krásné a upřímné muziky. Udělejte sobě laskavou a poslechněte si "A Kiss Goodbye" @ www.we-fall.com 🎶 #onrepeat"
"Pravdivý příběh..."
" Konečně jsem se koukla na BeyMA´s a pořád jsem v šoku. Nevím, jestli jsem někdy brečela při předávání cen, ale rozhodně jsem brečela včera. Opět nám dokázala, že ona je královnou. 🐝🙌 *Bow down*"
"Chystám se umřít v dnešním #PLL #FatalFinale? Zjistěte to 8/7c na ABC Family!!! 🙆🙊🙈🙀"
"Moje zlatíčko #nationaldogday #adoptdontshop 😘🐺👍"

» CHARITY PROJECTS

27. srpna 2014 v 16:00 | © shaymitchell-daily
Just Yell Fire (2013)
Role: Supporting
About: Organizace se zaměřuje na problém
násilí a ohrožování žen a dívek. Stránky zde.
Videos and Photos: zde, zde

18 For 18 (2012)
Role: Supporting
About: Shay skočila padákem a vydělala tím
1,5 milionů pro nadati SMF.
Videos and Photos: zde, zde

Somaly Mam Foundation (2012)
Role: Supporting
About: SMF bojuje proti obchodování s dívkami
a ženami.
Videos: zde, zde
Photos: zde

Delete Digital Drama (2011)
Role: Supporting
About: Kampaně proti šikaně na internetu.
Byl taky natočen film "Cyberbully" s Emily Osment.
Videos and Photos: zde, zde, zde

NOH 8 / Žádná nenávist (2001)
Role: Supporting
About: Organizace jejíž cílem je podpořit rovnost
manželství, pohlaví a lidských práv prostřednictvím
vizuálního protestu na sociálních sítích. Fotky zde.

The Trevor Projects (2010)
Role: Supporting
About: nezisková organizace zaměřena na
prevenci sebevražd LGBTQ (lesbian, gay, bisexual)
Videos: zde, zde